אודות FT Studio

פלורינה פופובסקי וטלי איליאשוב עומדות בראש משרד אדריכלים ועיצוב פנים 

 FT ARCHITECTURE  DESIGN STUDIO 

 במשך למעלה מעשור הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב מגורי יוקרה ללקוחות פרטיים וחברות בניה מהמובילות בישראל, מתוך מטרה לייצר חללים מוקפדים ועוצמתיים שיוצרים אימפקט. בכל פרויקט ניתן להרגיש את המגע הייחודי וניחוח של יוקרה שקטה.
תפיסת העולם שלנו היא שתכנון ועיצוב מדויקים בשילוב עם נוחות, יופי ואיכות משפרים את חוויית החיים של הלקוחות,
מספרים סיפור, מעוררים רגשות ועומדים כעדות לכוחו של עיצוב.
בין הפרויקטים של הסטודיו ניתן למצוא בניה פרטית, שיפוץ ושדרוג הקיים, עיצוב חללים ציבוריים במגדלי יוקרה – לובאים,דירות לדוגמא, משרדי מכירות ופרויקטים מסחריים ייחודיים.
כל אחת ממייסדות הסטודיו מביאה את המומחיות הייחודית שלה.

פלורינה מגיעה מעולם מטבחי היוקרה ונגרות עילית.
מתמחה בתכנון ומקסום חללים דרך ידע מעמיק בפרטי נגרות וטכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, הבנה בהנדסת אנוש בשילוב עיצוב בלתי מתפשר ושימוש בחומרים מיוחדים היוצרים אומנות עיצובית.

טלי מגיעה מעולם הבנייה הרוויה, שינויי דיירים וניהול פרויקטים מורכבים. לטלי מומחיות בתכנון ותיאום תכנון, היכרות עם תקנים, עבודה בשטח, יכולות פיקוח וניהול פרויקט והבנה של עבודה עם מחלקות שינויי דיירים. כל אלו מייצרים יתרון תכנוני וביצועי, שקט ללקוחות הסטודיו והבנה מעמיקה של כל שלבי הפרויקט לרבות שלב הביצוע.
שתיהן בוגרות של HIT- המכון הטכנולוגי בחולון, בעלות תואר ראשון B.DESIGN  בעיצוב פנים והנדסאי אדריכלות.
יחד, פלורינה וטלי מבטיחות שהחזון של כל לקוח יושג בדיוק ותשוקה שאין שני להם, מתכננות ומעצבות חללים על זמניים, איכותיים, יפים ונוחים בסטנדרטים בלתי מתפשרים, תוך סינרגיה מושלמת "השלם גדול מסך חלקיו".
בתהליך חלק, מתוכנן מסודר שמעניק שקט וביטחון.

רישום לדיוור